Witam,
mam ekspres jak w tytule.
Ciągle coś w nim naprawiam.
Szajs jakich mało. Pojawił mi się błąd 09.
Wcześniej miałem taki błąd i dolutowałem przerwę na kotle i pomogło (na zdjęciu poniżej).
Dziś przerwy już nie ma, sprawdzałem miernikiem, bezpieczniki oba są ok, też sprawdzałem. Najpierw błąd się pojawiał raz dziennie, a teraz od razu po włączeniu ekspresu. Grzałka nie grzeje, auto-test i błąd 09.
Help
mam ekspres jak w tytule.
Ciągle coś w nim naprawiam.
Wcześniej miałem taki błąd i dolutowałem przerwę na kotle i pomogło (na zdjęciu poniżej).
Dziś przerwy już nie ma, sprawdzałem miernikiem, bezpieczniki oba są ok, też sprawdzałem. Najpierw błąd się pojawiał raz dziennie, a teraz od razu po włączeniu ekspresu. Grzałka nie grzeje, auto-test i błąd 09.
Help