potrzebuje wsadu do philipsa dc 247.Pamięć 24w08.Jeśli ktoś może mnie wspomóc jakimś binem bedę bardzo wdzięczny.Radio nie posiada wyświetlacza było montowane w opelkach i współpracuje z oplowskimi wyświetlaczami.Dziękuje z Góry ja jaką kąkolwiek pomoc!!!