Witam ... Poszukuję wsadu pamięci 24c16 do radyjka Philipsa car 400 model 2F3 pamięć smd ... Radyjko było prawdopodobnie rozkodowywane przez jakiegoś super fachowca który całkowicie namieszał w pamięci (tak na marginesie to pamięc była chyba wylutowywana opalarką do okien
). ...Teraz niestety źle stroi , wogóle nie potrafi znaleźć stacji automatycznie i kaszani RDS .. Jeżeli ktoś ma pewny wsad do tego modelu to będe wdzięczny .... Pozdrawiam MikeC ......