Witam w moim dekoderze TNK od wczoraj nie działa mi hdmi po podłączeniu widać ekran aktywacyjny i startowy a po chwili na ekranie tv pokazuje się brak sygnału
telewizor działa normalnie po podłączeniu w to miejsce odtwarzacza blue rey czy laptopa przez HDMI to telewizor wyświetla obraz i dzwięk poprawnie gdzie szukać przyczyny
telewizor działa normalnie po podłączeniu w to miejsce odtwarzacza blue rey czy laptopa przez HDMI to telewizor wyświetla obraz i dzwięk poprawnie gdzie szukać przyczyny