Witam wszystkich, mam do was pytanko. Na wiosnę zaczynam budowę domu i gryzę się z tematem jakich materiałów użyć. W projekcie jest pustak ceramiczny a na składzie budowlanym polecano mi pustak pianowy komórkowy. Dodam że na składzie powiedziano mi że większość ludzi bierze pianowe. Jestem zielony w tych sprawach i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Dom 98 m2 i planowane ocieplenie 15 cm - 20 cm styropianem. Z góry dziękuje za odpowiedzi.