mam w samochodzie radio DAEWOO AKF-0827rr chiałem podłączyć do niego discmanna więc kupiłem kasete adapter jak do każdego radia które ma tylko odtwarzacz kasetowy , jednak nie jest to takie proste jak się wydaje gdy włożyłęm kasete muzyka zacząła grać jednak po paru sekundach na wyświetlaczu pojawa się napis tape error i kasete wyżuca i włancza się radio sam nieweim czy tego odtwaracza aset nie da się oszukać , zachwuje się tak jaby wiedział że kaseta nie posiada taśmy :/ może ktoś z was coś wymyśli .