Mam jeszcze takie dwa pytania . Miałem taryfę w Tauron G12E ale od nowego roku ta taryfa została wygaszona i automatycznie zmienili ją na G12.
1. Czemu na liczniku cyfrowym wyświetla nadal taryfę G12E skoro już przyszedł rachunek i od 1.1. 2019 mam G12 ?
2. Zegar na liczniku ma przesunięcie w stosunku do czasu rzeczywistego o jakieś 20 minut do przodu . Tańszy prąd mam niby od 22.00-6.00 ale na liczniku godzina 22.00 jest o 20 minut szybciej czyli już o 21,40. Czy licznik rozpoznaje i nabija tańsze Kwh według czasu prawdziwego czy według swojego zegara ?
1. Czemu na liczniku cyfrowym wyświetla nadal taryfę G12E skoro już przyszedł rachunek i od 1.1. 2019 mam G12 ?
2. Zegar na liczniku ma przesunięcie w stosunku do czasu rzeczywistego o jakieś 20 minut do przodu . Tańszy prąd mam niby od 22.00-6.00 ale na liczniku godzina 22.00 jest o 20 minut szybciej czyli już o 21,40. Czy licznik rozpoznaje i nabija tańsze Kwh według czasu prawdziwego czy według swojego zegara ?