Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GPS Tracker 102 - połączenie z sieci

macgyver1590r 11 Feb 2019 20:19 549 6
    macgyver1590r
    Level 2  
    Witajcie posiadam tracker 102 używam go ale ostatnio chciałem zmienić kartę Play jako dzwonienia na kartę play internet
    i nie che się połączyć z siecią jak za mienie na wcześniejszą to śmiga od razu zaczyna kropka zielona mrugać a na tamtej karcie się sieci pomocy
    bsp5020
    Level 15  
    A ta nowa karta nie ma ustawionego PINu? To ten sam operator? Bezpieczniej będzie jak jednak usuniesz telefon, bo ktoś złośliwy może dzwonić na ten nr i zeżre kasę.
    macgyver1590r
    Level 2  
    nie nie posiada pin tamta karta co działa jest jako na telefon ale posiada internet w sobie ale tom nową to jest typowo do laptopów i modemów ma takie sam chyba ustawienia działa karta i ma internet sprawdzałem
    bsp5020
    Level 15  
    A możesz włożyć tę nową kartę do innego telefonu i zadzwonić na nr? Co chcesz uzyskać ? TK używać z jakimś serwerem trackingowym czy chcesz po prosto dzwonić na tracker by ten odpowiadał smsem z aktualną pozycją w treści?
    macgyver1590r
    Level 2  
    w telefonie działa dzwoniłem na nią sprawdzałem internet i działa po włożeniu do gps nie działa lampka zielona się świeci nie mruga co wiem to jak miga to się zalogował do sieci mam jeszcze mam jedną kartę internetową i tak samo nie działa wkładałem inną kartę telefoniczną i działa ale na internetowej typowo nie działa
    bsp5020
    Level 15  
    Jeśli po minucie ciągłego świecenia diody w trackerze (nie mrugania!), dioda gaśnie to tracker nie jest w stanie zalogować się do sieci. Potwierdza to brak sygnału i niemożność dodzwonienia się na tracker. A możesz spróbować z kompletnie inną kartą jakiegoś prepaida od innego operatora za 5 zł?
    macgyver1590r
    Level 2  
    ok jutro spróbuje dam znać pozdrawiam