Witam,
Podpowiedzcie mi jak poradzić sobie z tematem. Jest pociągnięta linia analogowa. Chciałbym postawić centralę na oprogramowaniu 3CX oraz wewnętrzne telefony VoIP. Czego jeszcze potrzebuję i jak to spiąć ze sobą, żeby hulało?
Podpowiedzcie mi jak poradzić sobie z tematem. Jest pociągnięta linia analogowa. Chciałbym postawić centralę na oprogramowaniu 3CX oraz wewnętrzne telefony VoIP. Czego jeszcze potrzebuję i jak to spiąć ze sobą, żeby hulało?