Witam mam zmywarke niecałe 2 lata i zaczely sie problemy bo po pierwsze juz kilka razy wyskoczył błąd E19 ale probowalem znowu załączać i teraz niby chodzi normalnie ale czesto niedomywa naczyn a wczesniej domywala super. Tylko ze mam taki problem bo kupiona byla w polsce a ja jestem w niemczech i ta zmywareke zabrale Ze soba czyli nie mam jak jej oddac na gwarancje. Co moze jej pomóc?