Witam wszystkich forumowiczów,
Mam problem z zmywarką firmy Siemens. Po trzech latach użytkowania zapalił się błąd E19.
Po przeczytaniu kilku postów, wszystko wskazuje, że chodzi o elektrozawór.
Znalazłem informację, że mógł przepalić się jakiś element na płytce.
Moje pytanie czy jeżeli wymienię cały elektrozawór to problem zostanie rozwiązany?
Czy może ktoś zasugerować rozwiązanie?
Pozdrawiam
Mam problem z zmywarką firmy Siemens. Po trzech latach użytkowania zapalił się błąd E19.
Po przeczytaniu kilku postów, wszystko wskazuje, że chodzi o elektrozawór.
Znalazłem informację, że mógł przepalić się jakiś element na płytce.
Moje pytanie czy jeżeli wymienię cały elektrozawór to problem zostanie rozwiązany?
Czy może ktoś zasugerować rozwiązanie?
Pozdrawiam