Witam. Problem jest następujący. Przy zmianie zakresów z B na C podczas jazdy słychać zgrzyt( jak przy zmianie biegów bez sprzęgła) na postoju normalnie przełącza i bez problemu rusza z C1. Pozostałe biegi podczas jazdy wchodzą normalnie. Na każdym biegu jeździ bez problemu. Przy jeździe na wolnych obrotach potrafi normalnie się przełączyć. Synchronizacja skrzyni nie pomogła.