Witam
mam problem z drukarka OKI Microline 320 Turbo, zwytkla iglowka niby.. pomijam problem braku sterownikow pod XP, bo zainstalowalem dla NT, problem w tym ze gdyt tylko podlacze LPT zaczyna przewijac papier, drukowac chinszczyzne itp, odlacze LPT wraca do normy... czy to ze sterowenikami czy bez ciagle wariuje.
Zainstalowalem program USER PORT tez bez zmian..
Spotkal sie ktos z czyms takim..?
Drukarka bedzie drukowac spod DOS'a takze moge jej wogole nie instalowac ale ona ciagle pracuje, przewija i drukuje:)
dzieki za sygestie
zmieniłem temat
kosmita
mam problem z drukarka OKI Microline 320 Turbo, zwytkla iglowka niby.. pomijam problem braku sterownikow pod XP, bo zainstalowalem dla NT, problem w tym ze gdyt tylko podlacze LPT zaczyna przewijac papier, drukowac chinszczyzne itp, odlacze LPT wraca do normy... czy to ze sterowenikami czy bez ciagle wariuje.
Zainstalowalem program USER PORT tez bez zmian..
Spotkal sie ktos z czyms takim..?
Drukarka bedzie drukowac spod DOS'a takze moge jej wogole nie instalowac ale ona ciagle pracuje, przewija i drukuje:)
dzieki za sygestie
zmieniłem temat
kosmita