Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro

16 Mar 2019 01:03 1863 2
  • Poziom 2  
    Witam otóż mam niestety mały problem.

Ostatnio kupiłem nowe słuchawki , podane w nazwie tematu.Oczywiście dzwięk jest na wysokim poziomie , podobnie z mikrofonem nie mniej nie wiadomo dlaczego słuchawki nie łącza się z aplikacją jaką jest Razer Synapse. Wszystkie sterowniki powinny i są prawdopodobnie na miejscu.Słuchawki podpinałem z tyłu komputera na karcie graficznej , gdyż przód mam niedostępny.Ponadto karta graficzna uznaje głośniki że są słuchawkami.Wszystko jest podpięte zgodnie z zasadą na płycie głównej.Restarty nic nie pomagały. Synapse 3 ani 2 nic nie dawała.Obecnie mam surround pro ale to i tak nic pozytywnego nie wniosło do całej sprawy.(Uprzedzając pytanie ,zmiana na Razer Sound Controll teżnic nie dawała :) Natomiast jeśli wyłączyłem realteka to całkowicie nie działał.Sam sterownik razera nie raz odinstalowywałem i też nic nie dawało

Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro
    . Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro [/b]
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 17  
    Nie ma czegoś takiego jak Kraken 7.1 V2 Pro.

Jest albo 7.1 V2, albo Pro V2

Wygląda na to że masz Pro V2 i podłączasz przez złącze analogowe. Złącze analogowe jest złączem analogowym, więc jest fizycznie niemożliwe żeby słuchawki się mogły identyfikować w jakiś sposób, tyle w temacie - do dźwięku 7.1 używaj Synapse 2 z Razer Surround i będzie cacy
  • Poziom 2  
    dark_skeleton napisał:
    Nie ma czegoś takiego jak Kraken 7.1 V2 Pro.

Jest albo 7.1 V2, albo Pro V2

Wygląda na to że masz Pro V2 i podłączasz przez złącze analogowe. Złącze analogowe jest złączem analogowym, więc jest fizycznie niemożliwe żeby słuchawki się mogły identyfikować w jakiś sposób, tyle w temacie - do dźwięku 7.1 używaj Synapse 2 z Razer Surround i będzie cacy

To nic nie dało , kupiłem nawet adapter łączący dwa kable 3.5mm za pomocą USB do komputera.Dalej nie łapie , pomimo że dzwięk jest.