Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro

Juncekrik 16 Mar 2019 01:03 69 0
  • #1 16 Mar 2019 01:03
    Juncekrik
    Poziom 2  

Witam otóż mam niestety mały problem.

Ostatnio kupiłem nowe słuchawki , podane w nazwie tematu.Oczywiście dzwięk jest na wysokim poziomie , podobnie z mikrofonem nie mniej nie wiadomo dlaczego słuchawki nie łącza się z aplikacją jaką jest Razer Synapse. Wszystkie sterowniki powinny i są prawdopodobnie na miejscu.Słuchawki podpinałem z tyłu komputera na karcie graficznej , gdyż przód mam niedostępny.Ponadto karta graficzna uznaje głośniki że są słuchawkami.Wszystko jest podpięte zgodnie z zasadą na płycie głównej.Restarty nic nie pomagały. Synapse 3 ani 2 nic nie dawała.Obecnie mam surround pro ale to i tak nic pozytywnego nie wniosło do całej sprawy.(Uprzedzając pytanie ,zmiana na Razer Sound Controll teżnic nie dawała :) Natomiast jeśli wyłączyłem realteka to całkowicie nie działał.Sam sterownik razera nie raz odinstalowywałem i też nic nie dawało

Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro
    . Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro Razer Synapse nie łączy się z nowo kupionymi słuchawkami Razer Kraken 7.1 V2 Pro [/b]

0 0