Witam. Mam problem z połączeniem między routerem a komputerem. Ponieważ posiadam (do czerwca na umowie) mini router, a na jego wyposażeniu jest tylko złącze mini-usb (odpowiedzialne za zasilanie) nie widze sposobu połączenia go z pc. Dlatego pytam się jak to obejść. Zaznaczę jeszcze że komputer nie jest wyposażony w antenę lub we wlasny "modem".