Witam. Mam problem z Volvo S60 2002r. Mianowicie zaczęło mi coś "świstać" ale gdy odkrece korek od wlewu oleju przestaje i samochód trzyma równe obroty. Myślałem że to odma lecz to nie to.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam