#1 17861106 22 Mar 2019 23:38 juan_wojtek juan_wojtek Poziom 6 Posty: 8 Ocena: 12 Autor tematu Post #1 17861106 22 Mar 2019 23:38 Ze względu na awarię muszę odłączyć zegar, ale oczywiście tak by piekarnik dalej działał. Bardzo proszę o pomoc, które kabelki powinienem odłączyć i zewrzeć? Jestem zielony, więc prosiłbym o wskazanie konkretnych ze zdjęcia:
#2 17861116 22 Mar 2019 23:50 zhudomel zhudomel Specjalista AGD Posty: 4993 Pomógł: 1280 Ocena: 3372 Pomocny post? (+1) Post #2 17861116 22 Mar 2019 23:50 Po prawej stronie podłączone do przekaźnika: biały, pomarańczowy i szary.
#3 17861155 23 Mar 2019 00:24 juan_wojtek juan_wojtek Poziom 6 Posty: 8 Ocena: 12 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 17861155 23 Mar 2019 00:24 zhudomel napisał: Po prawej stronie podłączone do przekaźnika: biały, pomarańczowy i szary.Tak poprostu odłączam te trzy i łączę je ze sobą? Myślałem, że dwa kable trzeba połączyć, a nie trzy.