logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Exprelia Evo HD 8857/09 - złe ustawienie zębatek? Wymieniłem silnik.

dawidek231 25 Mar 2019 21:11 795 1
REKLAMA
  • #1 17866455
    dawidek231
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam jestem początkujący. Mam problem z Saeco Exprelia Evo, mianowicie wymieniłem w tym modelu silnik przekładni zaparzacza ze względu na awarię (spalony silnik), niestety przy ustawieniu zębatek przekładni zaparzacz nie cofa się całkowicie do pozycji początkowej, w momencie mielenia kawy często wysypuje się poza zaparzacz. Proszę o pomoc, może ktoś już miał podobna usterkę? Pozdrawiam
  • REKLAMA
REKLAMA