Witam jestem początkujący. Mam problem z Saeco Exprelia Evo, mianowicie wymieniłem w tym modelu silnik przekładni zaparzacza ze względu na awarię (spalony silnik), niestety przy ustawieniu zębatek przekładni zaparzacz nie cofa się całkowicie do pozycji początkowej, w momencie mielenia kawy często wysypuje się poza zaparzacz. Proszę o pomoc, może ktoś już miał podobna usterkę? Pozdrawiam