Chcę kupić nowe AGD do kuchni (lodówka, kuchenka, płyta indukcyjna).
Koleżanka w pracy poleciła mi AGD Haier. Sama kupowała w zeszłym roku i jest zadowolona. Ja nie znam tej marki i wolę się upewnić, zanim coś zamówię. Tym bardziej, że to zakup na lata.
Mam już na oku kilka modeli, ale proszę Was przede wszystkim o:
1. Jak oceniacie urządzenia Haier?
2. Warto kupić sprzęt Haier? (porównywałam różne modele i ceny są bardzo korzystne w stosunku do klasy energetycznej, wszystkich funkcji np. no frost)
3. Jak działa serwis Haier w Polsce? (to, że urządzenie może się zepsuć jest faktem(lepiej jeśli nie), ale jak działa serwis w prazie problemu?)
Dziękuję za pomoc!
Koleżanka w pracy poleciła mi AGD Haier. Sama kupowała w zeszłym roku i jest zadowolona. Ja nie znam tej marki i wolę się upewnić, zanim coś zamówię. Tym bardziej, że to zakup na lata.
Mam już na oku kilka modeli, ale proszę Was przede wszystkim o:
1. Jak oceniacie urządzenia Haier?
2. Warto kupić sprzęt Haier? (porównywałam różne modele i ceny są bardzo korzystne w stosunku do klasy energetycznej, wszystkich funkcji np. no frost)
3. Jak działa serwis Haier w Polsce? (to, że urządzenie może się zepsuć jest faktem(lepiej jeśli nie), ale jak działa serwis w prazie problemu?)
Dziękuję za pomoc!