Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo YOGA Tablet 2 (851F) instalacja Windows 8.

27 Mar 2019 20:35 330 9
  • Poziom 19  
    Witam
    Wpadł mi w ręce tablet jak w temacie jest na nim zainstalowany system Windows 8.1
    i pojawił się problem znajomy chce zainstalować na nim program diagnostyczny do samochodów który do uruchomienia
    wymaga dodatku net framework 3.5.
    Niestety nie dam rady zainstalować tego dodatku występują błędy podczas instalacji
    system nie pobiera plików z Windows update mino tego że pobrałem cały plik instalacyjny z serwera Microsoft
    cały (dotnetfx35 waga 231mb).

Teraz ma pytanie czy można pobrać zwykła wersje instalacyjną Windows 8 i będzie działać ?
    Chce zainstalow2ać starszą wersje czy macie jakiś pomysł na ten problem.

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Masz zainstalowaną aktualizacje KB 2919355 ?
  • Poziom 19  
    Witam Nie sprawdzałem ale udało mi się zainstalować net framework 3.5 ale program diagnostyczny(delphi ds150e) wywala błąd dlatego spróbował bym zainstalować na tym tablecie Windows 8.
  • Poziom 24  
    Tak,delphi ds150e działa na windows 7 i 8 dlatego jest błąd.
  • Poziom 19  
    aktualizacje próbowałem zainstalować ale skończyło się nie powodzeniem, próbowałem kilka razy . Obawiam się że nie będę mógł zainstalować starszej wersji Windowsa (win8) pewnie z powodu braku sterowników ale czy na pewno.
  • Poziom 24  
    hvelektronik napisał:
    Obawiam się że nie będę mógł zainstalować starszej wersji Windowsa (win8) pewnie z powodu braku sterowników ale czy na pewno.

Niestety,ale sterowników do windows 8 raczej nie znajdziesz.Spróbuj uruchomić delphi ds150e w trybie zgodności z windows 8 lub 7 .
  • Poziom 19  
    Takiego rozwiązania próbowałem już na początku ale bez rezultatu.
    Teraz myślę o zainstalowaniu programu do wirtualnych maszyn i już jest problem
    ponieważ procesor(intel atom z3745 x64) w tym tablecie jest nie obsługiwany przez niektóre programy już testowałem
    VMware-player-15.0.3 i inne wersje będę próbował innych programów tylko może być problem z obsługą portu USB ale cóż jak nie spróbuje to się nie dowiem.
  • Poziom 19  
    Związku z brakiem czasu porzuciłem prace związane z instalacją programu diagnostycznego .
    Próbowałem za pomocą VirtualBox-a instalow3ać win 7 niestety nie kończy instalacji natomiast win xp udało się poprawnie zainstalow3ać al;e jest jakiś problem z komunikacją z urządzeniem.
  • Poziom 19  
    Witam znajomy zrezygnował z instalacji tego programu na tym tablecie temat do zamknięcia.