logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wyświetlacz komputera pokładowego Seat Ibiza 2FL - tylko 3 kreski

Patryk.2115 29 Mar 2019 02:49 2238 4
REKLAMA
  • #1 17873084
    Patryk.2115
    Poziom 6  
    Posty: 7
    Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem SEATA IBIZY 2FL, mam pewien problem ponieważ w lewym górnym rogu na wyswietlaczu tam gdzie powinno się pokazywać spalanie, temperatura na zewnątrz itp są tylko 3 kreski i nic więcej ktos wie jak to naprawic albo jak pokonać ten problem? Tutaj wkleję zdjęcie na którym jest trochę widać ...Wyświetlacz komputera pokładowego Seat Ibiza 2FL - tylko 3 kreski
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 17873105
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #5 17892361
    Patryk.2115
    Poziom 6  
    Posty: 7
    wacek.wacek napisał:
    Ale jemu nie pokazuje też spalania jak zrozumiałem. To pewnie inna bajka jak czujnik.


    Mam uszkodzony czujnik oleju może to też od tego?

    Dodano po 17 [godziny] 18 [minuty]:

    Wyświetlacz komputera pokładowego Seat Ibiza 2FL - tylko 3 kreski
    wacek.wacek napisał:
    Nic nie widać. Podłącz vcds , zrob testy, ewentualnie jest błąd albo wykodowane są te czynności ze sterownika
    .
    Proszę tutaj jest lepiej widac
REKLAMA