Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem SEATA IBIZY 2FL, mam pewien problem ponieważ w lewym górnym rogu na wyswietlaczu tam gdzie powinno się pokazywać spalanie, temperatura na zewnątrz itp są tylko 3 kreski i nic więcej ktos wie jak to naprawic albo jak pokonać ten problem? Tutaj wkleję zdjęcie na którym jest trochę widać ...