Ja laik, ale nie wiem co sie stalo, tato zagladal ale to cos powazniejszego i nie potrafi mi pomoc. Tak wiec mam pralke Polar SL 348 XW woda wylatuje dolem zaraz po nalaniu, po przechyleniu jest mokra jakas przeciwwaga /tata mi powiedzial/ , czy to moze dziurawy beben a moze jakas uszczelka?
Pozdrawiam Monika
Pozdrawiam Monika