logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Polar SL 348 XW - wyciek wody spod pralki, mokra przeciwwaga, uszczelka?

killusia 10 Wrz 2005 16:33 1713 5
REKLAMA
  • #1 1806943
    killusia
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ja laik, ale nie wiem co sie stalo, tato zagladal ale to cos powazniejszego i nie potrafi mi pomoc. Tak wiec mam pralke Polar SL 348 XW woda wylatuje dolem zaraz po nalaniu, po przechyleniu jest mokra jakas przeciwwaga /tata mi powiedzial/ , czy to moze dziurawy beben a moze jakas uszczelka? :(
    Pozdrawiam Monika
  • REKLAMA
  • #2 1807004
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #3 1810165
    Pawcio02
    Poziom 11  
    Posty: 72
    Pomógł: 3
    Ocena: 7
    Ja bym bardziej stawiał na przewód doprowadzaiący wode do zbiornika, opaska pękła; z fartucha lałoby się przy odwirowaniu.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 1812430
    killusia
    Poziom 2  
    Posty: 2
    dziekuje wszystkim :) jutro mam przyjsc jakis spec od naprawy, mam dosc prania recznego :)
    powiadomie co dokladnie to bylo, bo juz sie obawialam ze czeka mnie zakup nowej pralki :(
    Pozdrawiam
  • #6 1813568
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych
    Posty: 5136
    Pomógł: 221
    Ocena: 576
    :arrow: MorderczaLusia ;)

    To mi sie podoba!!!
    Tak trzymaj!!!
    Sama sprawy we własne ręce, pyta na elektrodzie, dzwoni po fachowca :D
    Facet w domu nie wie skąd woda cieknie to do garów "drania" :D :D
    Brawo, jak się tak daje do dołożyć!!!
    ;)
REKLAMA