Pilne potrzebna pomoc! Mam maszyne predom łucznik 451 i wszystko dziala,dopóki nie wsadze materiału pod stopke.. wtedy nici przestają łapać.. ;/ co jest nie tak?
Witam!
W pierwszej kolejnosci sprawdzic poprawnosc wkrecenia igly :
-czy igla nie jest krzywa lub zbity ma czubek
Druga sprawa poprawnosc nawleczenia nici gornej oraz prawidlowe zalozenie szpuleczki nici dolnych.
Bardzo dziękuje za rady,myślę, że może to być igła(ostatnio była zmieniana,a wcześniej wszystko działało..). Nitka dolna nie łapie jak podłoże materiał.
Oryginalne igły są trochę dłuższe od tych będących teraz w sprzedaży.
Nie należy ich montować wsuwając "do końca". Identyczny problem był z igłami z importu prywatnego z dawnego NRD.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.