Witam, ostatnio rozkręciłem do naga starego laptopa HP DV9500ew aby wyczyścić wentylator i wymienić pasty na płytkach. Niestety po złożeniu stwierdziłem brak dźwięku (karta działa bo ja się do niego podłączam zdalnie przez teamviewer to odbieram dźwięk) na głośnikach, wyjściu na słuchawki go nie ma. A na dodatek pomimo zamkniętego systemu, kiedy ma włożoną baterię lub podpięty jest do sieci to świecą diody panelu dotykowego pod ekranem i dioda przy przełączniku wifi z przodu. Czy ktoś miał taki przypadek i może mnie naprowadzić co pochrzaniłem przy skręcaniu? będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.