Chodzi o wzmacniacz PIONEER GM X702
Gosc napisal tak:
(...) wzmacniacz czasami sie wyłącza nie wiadomo czemu zgaśnie na 2, 3 sekundy i znowu sie włącza (działa jakieś zabezpieczenie), ciekawe że robi tak tylko jak jest cicho, jak radio jest zrobione dość głośno to się nie wyłącza nie wiem co to może być(...)
Jak myslicie czemu sie sam wylacza i wlacza?
Co to moze byc?
Nikt nie jest w stanie mi pomoc?
Gosc napisal tak:
(...) wzmacniacz czasami sie wyłącza nie wiadomo czemu zgaśnie na 2, 3 sekundy i znowu sie włącza (działa jakieś zabezpieczenie), ciekawe że robi tak tylko jak jest cicho, jak radio jest zrobione dość głośno to się nie wyłącza nie wiem co to może być(...)
Jak myslicie czemu sie sam wylacza i wlacza?
Co to moze byc?
Nikt nie jest w stanie mi pomoc?