Skoda Fabia I rocznik 2003 od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem silnika ale nie zawsze (akumulator sprawny)
Po przekręceniu kluczyka silnik nie może załapać obrotów
Wyskoczył także błąd silnika. A wczoraj to nawet pedał gazu nie reagował dopiero po chwili nabrał mocy
Chcialbym wiedzieć orientacyjnie co to może być zanim oddam do mechanika
Po przekręceniu kluczyka silnik nie może załapać obrotów
Wyskoczył także błąd silnika. A wczoraj to nawet pedał gazu nie reagował dopiero po chwili nabrał mocy
Chcialbym wiedzieć orientacyjnie co to może być zanim oddam do mechanika