Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana CD30 MP3 na Chinczyka - Sterowanie z kierownicy

Irenty 25 Apr 2019 16:08 4584 2
Relpol
    Irenty
    Level 11  
    Witam.
    Mam pytanie w moim Oplu Zafira B B 1,8 z 2007 roku zmieniłem radio CD30 MP3 na coś takiego:
    https://www.aliexpress.com/item/Car-Radio-Car...58-43ce-b096-8ef32f16ffed&transAbTest=ae803_5
    Trochę miałem zachodu z kamerami i radiem ale dałem radę :). Radio już gra dobrze, musiałem zmienić antenę na dłuższą. Tylna kamerkę zasiliłem przez przekaźnik bo były zakłócenia. A moje pytanie brzmi czy można podłączyć pod te radio sterowanie z kierownicy bo niby z instrukcji można wywnioskować iż możemy zaprogramować przyciski, jeżeli tak to gdzie to podłączyć? W załączniku schemat podłączenia mojego radia, wyjścia z radia z ali i zdjęcie z instrukcji o programowaniu przycisków. Konektory A9 i A12 są wolne, rozumiem że to jest do sterowania do kierownicy, tylko czy to można gdzieś podłączyć aby chodziło.
    Wymiana CD30 MP3 na Chinczyka - Sterowanie z kierownicy Wymiana CD30 MP3 na Chinczyka - Sterowanie z kierownicy Wymiana CD30 MP3 na Chinczyka - Sterowanie z kierownicy
  • Relpol
    Luki5621
    Level 1  
    Witam

Czy mógł bym prosić o wytłumaczenie oznaczeń CS -, CS+, +12V oraz CAN HIGH i CAN Low.

Z góry dziękuję za pomoc
    Irenty
    Level 11  
    CS+ i CS- to piny na głośnik centralny, +12V zasilanie a ta reszta to od magistrali.