Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Electrolux ESL65070R - Wyłącza się podczas pracy

03 Maj 2019 14:51 234 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Zakupiłem używana zmywarkę, podpiąłem i zasypałem solą, wlałem nabłyszczacz wsadziłem kostkę 3in1 i włączyłem na spróbowanie szybkiego programu. Popracował 10 min. i nagle ucichł. Otworzyłem drzwi, a kostka leżała w połowie rozpuszczona na samym spodzie pod talerzami. Powtórzyłem próbę szybkiego programu, niestety znowu to samo. Spróbowałem innego programu i tym razem był to auto. Pierwsze dwie próby, które trwały 2h zakończyły się powodzeniem.

Przy trzeciej problem się ponowił, niestety nie wiem po jakim czasie, ale kostka nie była rozpuszczona nawet w 1/3. To samo z programem na szkło jak i teraz z programem intensywnym. Na tym ostatnim popracował pół godziny po czym zamilkł, cały czas tylko świeci się czerwona kontrolka od spodu, po otwarciu drzwiczek żadna kontrolka na panelu sie nie świec. Dopiero po on/offpokazuje się jakby na nowo możliwość wyboru programu. Jakieś pomysły panowie i panie?
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
  • Poziom 2  
    W instrukcji nie doszukałem się co robić w tym wypadku. Czy znajdę gdzieś instrukcje jak taki reset zrobić ?