Witam
Mam budżet 500-600zł i chcę kupić stacje lutowniczą.
Chciałbym aby była jak najbardziej uniwersalna czyli hot Air + gotówka. Hotem chciałbym też parę razy pospawać plastyki jak choćby zderzak w samochodzie. Biorę pod uwagę zakup dwóch oddzielnych urządzeń. Jaki hot będzie lepszy z wiatraczkiem (do 120l/min) czy kompresorem (do 25l/min)? Dobrze by było jakby części były dostępne bez większego problemu.
Proszę o pomoc ponieważ całkiem się już zgubiłem
Mam budżet 500-600zł i chcę kupić stacje lutowniczą.
Chciałbym aby była jak najbardziej uniwersalna czyli hot Air + gotówka. Hotem chciałbym też parę razy pospawać plastyki jak choćby zderzak w samochodzie. Biorę pod uwagę zakup dwóch oddzielnych urządzeń. Jaki hot będzie lepszy z wiatraczkiem (do 120l/min) czy kompresorem (do 25l/min)? Dobrze by było jakby części były dostępne bez większego problemu.
Proszę o pomoc ponieważ całkiem się już zgubiłem