Witam
Mam obraz płyty DVD DL+R i chciałem go podzielić żeby go nagrać na 2 zwykłe dvd?
Z zachowaniem struktury i systemu plików.
Mam obraz płyty DVD DL+R i chciałem go podzielić żeby go nagrać na 2 zwykłe dvd?
Z zachowaniem struktury i systemu plików.