logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podzielić obraz płyty DVD DL+R? Chcę zachować strukturę i system plików.

Arczieku89 04 Cze 2019 17:23 441 8
REKLAMA
  • #1 17996030
    Arczieku89
    Poziom 6  
    Posty: 30
    Ocena: 9
    Witam
    Mam obraz płyty DVD DL+R i chciałem go podzielić żeby go nagrać na 2 zwykłe dvd?
    Z zachowaniem struktury i systemu plików.
  • REKLAMA
  • #2 17996056
    Marcin1989
    Poziom 17  
    Posty: 376
    Ocena: 13
    Skoro i tak będziesz musiał go zrzucić na dysk to chyba najlepiej spakuj go 7-zip`em dzieląc na 2 dvd (jest tam taka opcja). Aktualnie inny pomysł mi nie przychodzi do głowy.
  • #3 17996207
    Arczieku89
    Poziom 6  
    Posty: 30
    Ocena: 9
    Jasne ze nie bede go zrzucał na dysk.
    Bede go wgrywał do nawigacji
  • REKLAMA
  • #4 17996218
    Marcin1989
    Poziom 17  
    Posty: 376
    Ocena: 13
    A w jaki sposób nawigacja ma łyknąć taką płytę? Co to za nawi?
  • #5 17996226
    Arczieku89
    Poziom 6  
    Posty: 30
    Ocena: 9
    Comand ntg4
  • #6 17996572
    Borygo123
    Poziom 28  
    Posty: 1073
    Pomógł: 121
    Ocena: 195
    A nie prościej nagrać tą płytę na DVD DL? Wtedy nic nie będziesz musiał dzielić. Rozumiem, że potrzebujesz zrobić kopię płyty na własny użytek.
    Jeśli są tam mapy do nawigacji to podzielenie na dwie oddzielne płyty spowoduje, że nie będzie to działało, bo nawigacji zawsze będzie czegoś brakowało.
  • REKLAMA
  • #7 17996620
    Arczieku89
    Poziom 6  
    Posty: 30
    Ocena: 9
    Nawigacja wgrywa się na dysk wew w radiu, więc jej podzielenie nie spowoduje żadnych braków.
    Tak chce zrobić kopię swojej płyty bo żona ma drugie auto takie samo.
    Nagrałem tak ale postęp instalacji poszedł do 4% i nie udało się dalej.
  • REKLAMA
  • #8 17996635
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #9 17996650
    Borygo123
    Poziom 28  
    Posty: 1073
    Pomógł: 121
    Ocena: 195
    Bo płyta jest zabezpieczona przed kopiowaniem i niestety to że żona ma drugi taki sam samochód nie powoduje, że ma tą samą licencję na nawigację.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje sposobu na podział obrazu płyty DVD DL+R, aby nagrać go na dwóch standardowych płytach DVD, zachowując strukturę i system plików. W odpowiedziach zasugerowano użycie programu 7-zip do podziału plików, jednak użytkownik wyjaśnił, że planuje wgrać dane do nawigacji Comand NTG4, co wymaga podziału. Inni uczestnicy dyskusji zwrócili uwagę na możliwość nagrania obrazu na płycie DVD DL, co mogłoby uprościć proces, ale użytkownik wskazał na problemy z instalacją po podziale. Wskazano również na potencjalne zabezpieczenia przed kopiowaniem, które mogą wpływać na powodzenie operacji.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA