Czegos nie rozumiem. Skoro obraz plytki jest w ISO to nawet jesli ja podzielisz to i tak bedzie trzeba po podzieleniu zgrac zawartosc obu plyt na dysk, polaczyc i dopiero odpalic jakims DVD playerem.
Jesli jest juz ISO (pewnie gdzies na dysku) to najlepiej zamontowac obraz do jakiegos napedu wirtualnego a pozniej uzyc jakiegos programu do wyciagania poszczegolnych strumieni z nosnika DVD.
Kilka razy chyba o tym juz bylo... Miedzy inymi tu:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic434622.html