Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4 mini GT-I919 - nie chce się włączyć po 2 m-c przerwy w użytkow

12 Cze 2019 02:24 168 11
  • Poziom 16  
    Dwa miesiące temu Samsung Galaxy S4 mini GT-I919 naładowałem, wyłączyłem i teraz po 2 miesiącach przerwy w użytkowaniu nie mogę go włączyć. Przed 2 miesiącami było z nim wszystko ok.
    Dodam że po podłączeniu do ładowarek(i), komputera nic się nie dzieje.
    O co może chodzić?
  • Moderator - GSM
    Sprawdź napięcie baterii.
  • Poziom 16  
    Byłem w dwóch serwisach gsm:
    W pierwszym pobudzali mi baterię prądem czy jakoś tak i stwierdzili że bateria daje oznaki życia ale tel. nie zadziałał Bez zostawienia tel, nie chcieli powiedzieć co może być zepsute.
    W drugim serwisie natomiast włożyli nową baterię i nic to nie pomogło.
    Czyli to nie wina baterii.
    Dziwi mnie jedna rzecz, tak ooo po prostu od leżenia sobie by się coś zepsuło?
  • Moderator - GSM
    Dziwne to trochę no chyba, że telefon miał jakieś przygody.
  • Poziom 16  
    Nie telefon, leżał w temp. pokojowej.

Dodam że w lecie 2018 roku, szczególnie w upalne dni, tel. grzał się i restartował. Potrafił tak kilkakrotnie restartować się pod rząd.

Ale np w zimie już normalnie działał.
  • Poziom 16  
    Jeśli to np. wina płyty głównej to rozumiem że wszystkie dane przepadają z pamięci telefonu?

Ewentualnie co mogło jeszcze paść?
  • Moderator - GSM
    Cześć danych pewnie dało by się odratować, ale musisz zadać sobie pytanie na ile cenne są to dane.
  • Poziom 16  
    Cenne dane to nie były, bo to już jest tel. który nie użytkowałem. Bardziej mi chodziło o to, że jak się go pozbędę, to czy nowy właściciel będzie miał dostęp do jego zawartości.
  • Moderator - GSM
    Wszystko zależy od tego na czym będzie polegała naprawa tego telefonu. jeżeli na wymianie płyty to niema się czym martwić.
  • Poziom 16  
    Z objawów które opisałem, co jeszcze można by wziąć pod uwagę jako źródło problemu?