Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] [Samsung Galaxy S2] ζdowanie telefonu w nagrzanym samochodzie

alan987 13 Jun 2019 00:27 273 4
    alan987
    Level 9  
    Witam wszystkich
    Jak wiadomo mamy obecnie spore upa造 po 30st w samochodzie jest drugie tyle.
    Mam drugi telefon jako Yanosik ca造 czas podpi皻y do 豉dowania w aucie, jest to stary Samsung Galaxy S2 wi璚 nie zale篡 mi na tym 瞠 si uszkodzi bateria bo ju jest uszkodzona bo dzia豉 tylko pod 豉dowark i si zastanawiam czy tak nagrzany telefon i bateria mo瞠 eksplodowa i spowodowa po瘸r?
    Je郵i jest to niebezpieczne to czy jest mo磧iwo嗆, 瞠by telefon dzia豉 tylko pod sam 豉dowark bez baterii? I tak na samej baterii od razu si wy陰cza wi璚 ta bateria jest mi nie potrzebna, a my郵 瞠 gdy w samochodzie jest jak w piekarniku to wyrzucenie baterii by這by dobrym pomys貫m.
    W kwestii elektroniki jestem zielony wi璚 prosz wybaczy moje "durne" pytania, ale to mi nie daje spokoju i tylko czekam a mi si spali auto.

PS: Mam r闚nie wideo-rejestrator kt鏎y tak瞠 posiada baterie ale on ju powinien by przystosowany do takich temperatur?
    kindlar
    Level 41  
    Wyjmij bateri i sprawd czy telefon si uruchomi na samej 豉dowarce. Je郵i nie to potrzebuje napi璚ia na stykach baterii takiego jak daje bateria oko這 3.7V.
    Zutket
    Level 36  
    kindlar wrote:
    Wyjmij bateri i sprawd czy telefon si uruchomi na samej 豉dowarce.
    Niestety, aparat bez baterii nie da si uruchomi, a co do baterii, to je瞠li nie puchnie to nic jej nie b璠zie.
    rafallos5
    Level 12  
    mo瞠sz poda 5V z 豉dowarki samochodowej
    alan987
    Level 9  
    Nie rozwi您a貫m