Witam.
Ustawiam program 40°C, pralka pierze wszystko okej nie ma problemów, na końcu przechodzi w tryb wirowanie/wypompowywanie i też wszystko niby okej, ale jak już pralka chce przełączyć na "drzwi otwarte" to wyskakuje serwis i nic nie mogę zrobić.
Gdy sam wtedy przełączę pokrętłem to drzwi jeszcze są zablokowane i chwilę muszę czekać żeby się odblokowało.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Resetowałem ją, ale chwilę okej i po kilku praniach znowu ten sam błąd.
Zmieniałem gniazdko na przedłużaczu i dalej to samo.
Ustawiam program 40°C, pralka pierze wszystko okej nie ma problemów, na końcu przechodzi w tryb wirowanie/wypompowywanie i też wszystko niby okej, ale jak już pralka chce przełączyć na "drzwi otwarte" to wyskakuje serwis i nic nie mogę zrobić.
Gdy sam wtedy przełączę pokrętłem to drzwi jeszcze są zablokowane i chwilę muszę czekać żeby się odblokowało.
Ktoś ma jakiś pomysł?
Resetowałem ją, ale chwilę okej i po kilku praniach znowu ten sam błąd.
Zmieniałem gniazdko na przedłużaczu i dalej to samo.