logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWE 4519/P - błąd przy wirowanie/wypompowywanie

czechirus 13 Cze 2019 19:57 984 3
REKLAMA
  • #1 18010037
    czechirus
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam.

    Ustawiam program 40°C, pralka pierze wszystko okej nie ma problemów, na końcu przechodzi w tryb wirowanie/wypompowywanie i też wszystko niby okej, ale jak już pralka chce przełączyć na "drzwi otwarte" to wyskakuje serwis i nic nie mogę zrobić.
    Gdy sam wtedy przełączę pokrętłem to drzwi jeszcze są zablokowane i chwilę muszę czekać żeby się odblokowało.
    Ktoś ma jakiś pomysł?

    Resetowałem ją, ale chwilę okej i po kilku praniach znowu ten sam błąd.
    Zmieniałem gniazdko na przedłużaczu i dalej to samo.
  • REKLAMA
  • #2 18010129
    Gobro
    Poziom 31  
    Posty: 1055
    Pomógł: 207
    Ocena: 503
    Sprawdź czy odpływ pralki jest drożny tzn. wąż odpływowy, filtr pompy oraz wąż zbiornik - pompa.
  • REKLAMA
  • #3 18010495
    zhudomel
    Specjalista AGD
    Posty: 4993
    Pomógł: 1280
    Ocena: 3368
    czechirus napisał:
    wyskakuje serwis
    i co jeszcze świeci?
  • #4 18010527
    czechirus
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Sprawdzę to dzisiaj
REKLAMA