Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm w Nissanie

teges 15 Sep 2005 08:17 4139 6
    teges

Level 21  
    Padł mi alarm w tym samochodzie nie reaguje na pilotyi nie można uruchomić auta. Alarmchyba fabryczny gdyż na pilocie jest napisane Nissan i dalej Lucas 3TXA KEY i jeszcze MPT 1340 WT Licence EXEMPT.Proszę o pomoc bo w serwisie Nissana odmówili mi naprawy tej usterki.Co mam robić dalej z tym i czy jest możliwość pominięcia tego alarmu?
    teges

Level 21  
    Samochód to Nissan Primera P10 silnik z oznaczeniem GA16DS lub DE 1.6 16V rok prod. 95
    jaseczek
    Level 10  
    Witam
    Ja mam podobny problem, piloty działały i przestały reagować, ale auto się odpala bez problemu tylko drzwi trzeba otwierać ręcznie przez przekręcenie kluczyka. Oznaczenia alarmu są takie same jak napisał "teges" tylko auto z 96. Jak ktoś wie o co chodzi i trafi na ten post to prosze o pomoc jak zaprogramować tego pilota. :(((
    tomek1986022
    Level 21  
    Procedura programowania jest następująca:

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz- nie odpalasz auta), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.
    2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.
    3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.
    4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.
    nordag
    Level 1  
    A ma ktoś może schemat do tego alarmu
    jrolb
    Level 1  
    A czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie jest w Note głośnik od alarmu ?
    Alarm działa, ale od jakiegoś czasu nie wydaje żadnych dźwięków.
    Chciałbym sprawdzić czy może jakieś kable wypięły się z głośnika ale nie wiem gdzie go szukac ...