Na elektrodzie szukałem jak zrobić play w CD-ROM, ale niestety znalazłem tylko moduły sterujące, a to dla mnie nie opłacalna zabawa. Mam CD-ROM sprawny 4x ale niestety nie ma on przyciusku Play. Czy da się jakoś w prosty sposób zrobić ten przycisk?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam