Witam,
Dziś została zamontowana owa pralka Samsung, ale na zagięciu (zdjęcie niżej) jak pralka przestaje wypompowywać wodę ta wraca pozostając w rurach w niewielkich ilościach + odrobinę woda wycieka po zakończeniu pompowania z otworu koło ściany i dziwne bulgoty jak by powietrze. To jest błąd w montażu, czy kanaliza zapchana czy wina tego syfonu? Proszę o pomoc.
Dziś została zamontowana owa pralka Samsung, ale na zagięciu (zdjęcie niżej) jak pralka przestaje wypompowywać wodę ta wraca pozostając w rurach w niewielkich ilościach + odrobinę woda wycieka po zakończeniu pompowania z otworu koło ściany i dziwne bulgoty jak by powietrze. To jest błąd w montażu, czy kanaliza zapchana czy wina tego syfonu? Proszę o pomoc.