Witam. Urządzenie jak w temacie - po co w górnej części kolby jest wycięcie? Znajduje się ono bezpośrednio na górnej krawędzi okręgu kolby, tam gdzie opiera się kołnierz sitka. Spotkałem się z tym wcięciem w dwóch expresach które miałem (Zelmer i właśnie Electrolux) a w jednym nie było.