logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Expres do kawy Electrolux EEA111 - wcięcie w kolbie

kamenos 21 Lip 2019 08:10 333 2
REKLAMA
  • #1 18071738
    kamenos
    Poziom 7  
    Posty: 40
    Ocena: 4
    Witam. Urządzenie jak w temacie - po co w górnej części kolby jest wycięcie? Znajduje się ono bezpośrednio na górnej krawędzi okręgu kolby, tam gdzie opiera się kołnierz sitka. Spotkałem się z tym wcięciem w dwóch expresach które miałem (Zelmer i właśnie Electrolux) a w jednym nie było.
  • REKLAMA
  • #3 18073641
    kamenos
    Poziom 7  
    Posty: 40
    Ocena: 4
    Wyjaśnienie
REKLAMA