logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zgemma H9S - Jak przywrócić usunięte emulatory OSCAM i mgcam?

jeremiw1 21 Lip 2019 10:35 20391 2
REKLAMA
  • #1 18071903
    jeremiw1
    Poziom 17  
    Posty: 360
    Pomógł: 24
    Ocena: 19
    Witam, posiadam dekoder Zgemma H9S z wgraną Enigma2 i emulatorami oscam. Niestety syn coś nabroił i emulatory zniknęły, przywracałem ustawienia fabryczne i nadal ich nie ma.
    Próbowałem doinstalować różne wtyczki w dekoderze, nic to nie daje. Po wejściu głębiej w menu wtyczek są setki różnych wtyczek do zainstalowania. Znalazłem wśród nich emulator oscam ale mam komunikat, że jest już zainstalowany.

    Wcześniej po naciśnięciu czerwonego przycisku na pilocie otwierało się okno gdzie m.in mogłem wejść do emulatora oscam i tam wybrać emulator/odświeżyć uprawnienia. Teraz nie ma tam nic.

    Bardzo proszę o jakieś w wskazówki jak to przywrócić, potrzebuję emulator mgcam.
  • REKLAMA
  • #2 18071930
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19066
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Prędzej znajdziesz pomoc na Satedu.
  • #3 18073407
    vito007
    Poziom 26  
    Posty: 942
    Pomógł: 73
    Ocena: 214
    Wgraj na nowo soft - IMHO najprościej.

    (na stronie Satmar masz potrzebne pliki i linki)
REKLAMA