Czy kasuje się w tych pojazdach inspekcje oleju ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsaper3791 napisał:Witam , pozdrawiam .
W sumie to juz inna technika ale rozwiazanie pozostaje to samo .
Oel (Öl ) mangel - to ubytek , brak oleju . Jesli w rzeczywistosci jednak oliwki nie brakuje to swiadczy to o uszkodzonym czujniku cisnienia oleju lub klopotach w instalacji elektrycznej . Mialem podobne "uszkodzenie" w Skoda 120L - 11 lat temu . Ale w Twoim przypadku moze to byc problem na kontaktach wtyczek laczacych rozne przewody ( WD40 pomaga czesto ) . W ostatecznosci wymontuj czujnik cisnienia oliwki , podlacz do omomierza i w otworek tym czujniku delikatnie wsun np: gwozdz . Bez gwozdzia powinien taki miernik wskazywac nieskonczona opornosc ( otwarty styk ) a jesli gwozdziem nacisniesz blaszki ( kontakty ) czujnika to powinien pokazac zwarcie ( lub niski opor ) .
Pozdrawiam i zycze powodzenia .