logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Omega B świeci się "Oelmangel" co to takiego

Frodek 16 Wrz 2005 01:28 32080 15
REKLAMA
  • #1 1822052
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Czy kasuje się w tych pojazdach inspekcje oleju ?
  • REKLAMA
  • #2 1822248
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 1822588
    MikeC
    Poziom 32  
    Posty: 1391
    Pomógł: 201
    Ocena: 971
    Omega nie posiada kontroli inspekcji ani zywotnosci oleju ... Pozdrawiam MikeC. To jest poziom oleju ... sprawdz czy nie masz wycieków oleju chyba że autko zagazowane i wcina olej .. :)
  • #4 1824862
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Owszem zagazowane autko a poziom oleju jest na środku i czasami wyskoczy coś takiego na wyświetlaczu :cry: Jak wygląda ten czujnik skoro zdycha
  • REKLAMA
  • #5 1826825
    agilaaa
    Poziom 11  
    Posty: 24
    Ocena: 3
    Mogłes miec jakeis spiecie poniewaz taki komentarz wyskakuje jesli komputer nie ejst dokładnie podłaczony .Ja mialem normalny wyswietlacz i kupiłem komputer. Podłaczyłem tylko go pod prąd i taki komentarz sie wyswietlił.
  • #6 1826883
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #7 1832171
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Dziś dodatkowo wyskoczył jeszcze komunikat MOTOR OEL STAND. Ponownie sprawdzilem poziom oleju i jest średni. Te komunikaty zaczynają mnie irytować. Co w takim razie się dzieje z tym czujnikiem oleju skoro takie komunikaty wyskakują. Rozumiem, że jeden czujnik może generowac jeden komunikat a tu od oleju już są 2 komunikaty i w dodatku różne. :cry:

    Dotczytałem, że gdy ten komunikat "Oelmangel" się pojawi natychmiast trzeba zatrzymać silnik
  • #8 1833762
    belus
    Poziom 11  
    Posty: 62
    Ocena: 7
    Witam,
    Ja miałem ten sam komunikat "Oelmangel". Sprawdzałem poziom oleju i też miałem w połowie. Komunikat pokazywał się sporadycznie, ale jednak.
    Dla świętego spokoju dolałem setkę oleju i jak ręką odjął. Pewnikiem te czujniki coś szwankują bo taki powienien się pokazać ale przy minimum poziomu oleju.

    pozdr
    belus
  • REKLAMA
  • #9 1834226
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Własnie ja zauważylem, że troszkę na miarce ubyło i wtedy te komunikaty aczęły sie sypać. Niedługo będę zmieniał olej to naleję więcej
  • #10 1835942
    saper3791
    Poziom 19  
    Posty: 261
    Pomógł: 26
    Ocena: 14
    Witam , pozdrawiam .

    W sumie to juz inna technika ale rozwiazanie pozostaje to samo .
    Oel (Öl ) mangel - to ubytek , brak oleju . Jesli w rzeczywistosci jednak oliwki nie brakuje to swiadczy to o uszkodzonym czujniku cisnienia oleju lub klopotach w instalacji elektrycznej . Mialem podobne "uszkodzenie" w Skoda 120L - 11 lat temu . Ale w Twoim przypadku moze to byc problem na kontaktach wtyczek laczacych rozne przewody ( WD40 pomaga czesto ) . W ostatecznosci wymontuj czujnik cisnienia oliwki , podlacz do omomierza i w otworek tym czujniku delikatnie wsun np: gwozdz . Bez gwozdzia powinien taki miernik wskazywac nieskonczona opornosc ( otwarty styk ) a jesli gwozdziem nacisniesz blaszki ( kontakty ) czujnika to powinien pokazac zwarcie ( lub niski opor ) .


    Pozdrawiam i zycze powodzenia .
  • #11 1835954
    Moon voyager
    Poziom 21  
    Posty: 536
    Pomógł: 21
    Ocena: 64
    Koniecznie sprawdź poziom oleju
  • #12 1835969
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    saper3791 napisał:
    Witam , pozdrawiam .

    W sumie to juz inna technika ale rozwiazanie pozostaje to samo .
    Oel (Öl ) mangel - to ubytek , brak oleju . Jesli w rzeczywistosci jednak oliwki nie brakuje to swiadczy to o uszkodzonym czujniku cisnienia oleju lub klopotach w instalacji elektrycznej . Mialem podobne "uszkodzenie" w Skoda 120L - 11 lat temu . Ale w Twoim przypadku moze to byc problem na kontaktach wtyczek laczacych rozne przewody ( WD40 pomaga czesto ) . W ostatecznosci wymontuj czujnik cisnienia oliwki , podlacz do omomierza i w otworek tym czujniku delikatnie wsun np: gwozdz . Bez gwozdzia powinien taki miernik wskazywac nieskonczona opornosc ( otwarty styk ) a jesli gwozdziem nacisniesz blaszki ( kontakty ) czujnika to powinien pokazac zwarcie ( lub niski opor ) .

    Pozdrawiam i zycze powodzenia .


    W oplach jest troszkę inaczej. Te komunikaty pojawiają się z czujnika umieszczonego w misce olejowej a czujnik ciśnienia jest osobno i na pulpicie znajduje się osobna lampka. Poziom oleju jest środkowy i cisnienie jest - zaraz po odpaleniu gaśnie lampka. Też mialem kiedyś Skode 105 S
  • #13 1835992
    saper3791
    Poziom 19  
    Posty: 261
    Pomógł: 26
    Ocena: 14
    Witam , pozdrawiam .
    Jezdzilem przez chwile Kadetem , Astra ( 93 rok , 71KM ) i teraz testuje Astra ( 96 rok , 101KM ) ale w misce olejowej nie widzialem zadnego czujnika ... z wyjatkiem srobeczki do spuszczania oleju :cry: .

    Pozdrawiam
  • #14 1835999
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Omegi mają taki wynalazek podłaczony do komputera pokładowego
  • #15 1836008
    saper3791
    Poziom 19  
    Posty: 261
    Pomógł: 26
    Ocena: 14
    Witam , pozdrawiam .

    W takim przypadku ... cofam moje wypowiedzi i przepraszam - sygerowaqlem sie "chlopskim rozumem " i moja wiedza ;-) .

    Pozdrawiam
  • #16 1836015
    Frodek
    Poziom 13  
    Posty: 126
    Pomógł: 1
    Ocena: 16
    Spoko możesz nie wiedziec. ja tez nie wiedziałem o czymś takim

Podsumowanie tematu

✨ W Opel Omega B pojawia się komunikat "Oelmangel", który oznacza niedobór oleju lub uszkodzony czujnik poziomu oleju umieszczony w misce olejowej. W modelu Omega nie ma systemu kontroli inspekcji ani żywotności oleju, a czujnik poziomu oleju jest osobnym elementem od czujnika ciśnienia oleju, który sygnalizowany jest inną lampką na desce rozdzielczej. Komunikaty mogą pojawiać się sporadycznie, nawet przy średnim poziomie oleju, co wskazuje na możliwe uszkodzenie czujnika lub problemy z instalacją elektryczną, np. złe styki lub zwarcia. Zaleca się sprawdzenie poziomu oleju, ewentualne dolanie oleju dla pewności oraz diagnostykę czujnika poprzez pomiar omomierzem i test zwarcia styków. W niektórych przypadkach pomocne jest zmostkowanie przewodów czujnika, aby wyeliminować fałszywe komunikaty. Czujnik poziomu oleju w Omedze jest podłączony do komputera pokładowego, co może powodować pojawianie się różnych komunikatów związanych z olejem. Nie jest konieczne kasowanie inspekcji oleju, ponieważ system takiej funkcji nie posiada.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA