Witam ponowny problem ze zmywarką, i znowu liczę na pomoc forumowiczów .
Zmywarka po około 15 minutach wyłącza się i następnie sama się załącza i tak w kółko. Dokładniej po włączeniu około 10 minut słychać że spłukuje wodą następnie wypompowuje wode, następnie pobiera wode. Słychać że otwiera pojemnik na detergent i po około 2 minutach słychać jakieś pyknięcie przekażnika i gaśnie światełko od programu po 2 -3 sek załącza się wydając dwa dzwięki jak podczas poczatku programu i tak w kółko. Co to może być ? Nie wyświetla żadnych błędów . Może coś z zasilaczem czy coś podobnego ? Umyta środkiem do mycia 2 razy i dalej to samo, 2 lub 3 razy udało się ją załączyć . Jak podczas włączania trzymałem guzik od wyboru programu zapaliła dwie diody garnek i talerze . Jakoś udało się umyć teraz to nie pomaga ,co sprawdzić?
Zmywarka po około 15 minutach wyłącza się i następnie sama się załącza i tak w kółko. Dokładniej po włączeniu około 10 minut słychać że spłukuje wodą następnie wypompowuje wode, następnie pobiera wode. Słychać że otwiera pojemnik na detergent i po około 2 minutach słychać jakieś pyknięcie przekażnika i gaśnie światełko od programu po 2 -3 sek załącza się wydając dwa dzwięki jak podczas poczatku programu i tak w kółko. Co to może być ? Nie wyświetla żadnych błędów . Może coś z zasilaczem czy coś podobnego ? Umyta środkiem do mycia 2 razy i dalej to samo, 2 lub 3 razy udało się ją załączyć . Jak podczas włączania trzymałem guzik od wyboru programu zapaliła dwie diody garnek i talerze . Jakoś udało się umyć teraz to nie pomaga ,co sprawdzić?