Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka side by side, z kostkarką i z ręcznie napełnianym pojemnikiem na wodę.

26 Lip 2019 23:27 333 2
  • Poziom 12  
    Witam

Poproszę o poradę ludzi rozeznanych w temacie - poszukuję lodówki side by side, z kostkarką do lodu, ale bez konieczności podłączania na stałe do instalacji wodnej.

Zależy mi na tym żeby, lodówka wyposażona była w pojemnik (gąsior) na wodę, który można ręcznie uzupełniać.

Wiem, że jest taki model samsunga - RH58K6697SL, ale niestety wykracza on po za mój budżet, a dodatkowo nie jestem przekonany do samsunga (jakoś nie lubię tej firmy - może to błąd, ale tak mam).

Szukam czegoś w typie BEKO GN 162420 X - z tym że tą konkretną trzeba podłączyć do źródła wody niestety, a bardzo mi się spodobała :(
    Fajny jest w niej barek i miło by było, żeby lodówka którą kupię miała coś takiego (choć nie jest to wymóg).

Chciałbym przeznaczyć na nią maksymalnie 4tyś (choć im mniej tym lepiej), klasa energetyczna to minimum A+ (lub wyższa), kolor srebrny bo tylko taki spasuje mi do obecnego wystroju kuchni.

Może ktoś z Was ma takie dziwo, lub spotkał się z lodówką spełniającą moje wymagania?

Ewentualnie czy wystarczy dokupić coś takiego do lodówki bez zbiornika żeby uniezależnić ją od źródła wody?
    O to co znalazłem, (niestety z opisu nic nie wynika, a i google nie służą podpowiedzią):

https://www.bekoczesci.pl/dozownik-wody-4910560300

Czekam na informacje - z góry dzięki.
  • Poziom 15  
    Ja będę kupował samsunga RS68N8220B1 w sierpniu to napisze co i jak. Bez wody i srebrna jest RS68N8320S9
  • Poziom 12  
    Widzę że osób w temacie zorientowanych niewiele. Trochę poszperałem i dla wiedzy zainteresowanych LG ma spory wybór lodówek, których nie trzeba podłączać pod instalację wodną - między innymi:
    - GSL961PZBZ
    - GSJ761PZXV
    - GSL561PZUZ
    - GSL361ICEZ
    - GSJ361DIDV
    - GSL761PZUZ

A więc jest już jakiś - całkiem spory wybór, do tego LG już od przeciętnych cenowo modeli są w klasie energetycznej A++. gdy tym czasem konkurencja w podobnym przedziale cen - jedynie A+

Czy może ktoś miał do czynienia "na żywo" tj. w praktyce z tymi "eldżikami", jak z awaryjnością czy głośnością pracy?