Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook - odzyskanie poczty

29 Lip 2019 23:16 135 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Miałem problem z komputerem. W trakcie restartu zawiesił się, po zimnym restarcie, ponaprawiał się trochę i uruchomił, no i ..... nie mam poczty.
    Oczywiście outlook (2007) jest, ale nie może otworzyć pliku, bo ten jest uszkodzony. Plik waży 0 kb. Scanpost podaje, że nie może rozpoznać pliku.
    Czy jeśli nie robiłem kopii zapasowej jestem w stanie odzyskać utracone maile?
    Pozdrawiam
    Leszek
  • Poziom 34  
    Jeżeli to był Outlook, to miał synchronizacje z serwerem poczty, więc co nie wyrzuciłeś, to dalej jest na serwerze.
    Tam wejdź i masz, a jak naprawisz Outlooka, to Ci znowu przyjdzie.
  • Poziom 9  
    Raczej nie. Korzystałem z protokołu POP.
  • Poziom 34  
    Wejdź na serwer (operatora) swojej poczty i zobacz co tam jest.
    Po awarii rozważyłeś przywracanie systemu - (punkt przywracania).
  • Moderator - Komputery Serwis
    Można spróbować kliknąć prawym przyciskiem na pliku danych i sprawdzić, czy funkcja "znajdź poprzednie wersje" odnajdzie jakąś akceptowalną kopię. A jeśli chce się odzyskiwać stary plik (o ile to w ogóle możliwe po chkdsk, który się pewnie uaktywnił przy starcie) to należałoby przestać robić na tym dysku cokolwiek, w szczególności jeśli to dysk systemowy - i wtedy zająć się odzyskaniem pliku.

Na drugą opcję pewnie już i tak za późno, pierwszej można spróbować modląc się, by systemowe przywracanie plików miało ten plik objęty swoją "ochroną".