Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy J4+ kółko z piorunem/błyskawicą

30 Lip 2019 13:37 111 3
  • Poziom 1  
    Witam. kilka dni temu wylało mi się troszkę napoju na telefon ale wszystko było ok telefon dalej działał. Aż tu nagle po paru dniach gdy podłączyłam do do ładowania zaczął pikać i wyświetlał się komunikat "odłącz telefon od zasilania-wykryto wilgoć" po czym od razu gp wyłączyłam, później go suszyłam i dopiero dzisiaj ( minęło kilka dni) chciałam go włączyć i pojawiło się kółko z piorunem w środku i telefon nie chce się włączyć. Raz się włączył i nadal był komunikat odłącz od zasilania wilgoć. co robic ? Dalej go suszyć czy do serwisu ?

dziękuję za pomoc :)
  • Poziom 21  
    Proponuję serwis. To dość precyzyjna zabawka elektroniczna. Wyjmowałeś baterię na czas suszenia?
  • Poziom 6  
    jeśli nie czujesz się na siłach aby otworzyć telefon i przeczyszyć (najlepiej całą) płytę główną i potem to złożyć-oddaj do serwisu
  • Poziom 32  
    a_jablon napisał:
    Proponuję serwis. To dość precyzyjna zabawka elektroniczna. Wyjmowałeś baterię na czas suszenia?

Ten telefon rozbiera sie poprzez wyklejenie ekranu i nie jest to jakos specjalnie latwe. Tylu/klapki w ogole nie trzeba ruszac pomimo, ze z pozoru wyglada ze to wlasnie od niej powinno sie zaczac.

Zalecalbym raczej wizyte w serwisie w takim przypadku.