Witam serdecznie. Mam problem otóż mianowicie wpadł mi do wody telefon Samsung Galaxy J3 (chyba 2016). Bateria była już niemalże rozładowana wiec prawie od razu po tym wypadku telefon wyłączył mi się. Po wyjęciu baterii i jej ponownemu włożeniu chciałem go naładować. Aczkolwiek podczas ładowania przy próbie włączenia go na początku wyskakuję mi że ma 0% a potem zamiast tego pokazuje mi żółty trójkąt w którym jest wykrzyknik a obok temperatura. Co mam zrobić?