Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung Galaxy J3 2016 - Nie da się uruchomić

BladeMasterPL 10 Sep 2018 15:58 6630 7
    BladeMasterPL
    Level 3  
    Witam serdecznie. Mam problem otóż mianowicie wpadł mi do wody telefon Samsung Galaxy J3 (chyba 2016). Bateria była już niemalże rozładowana wiec prawie od razu po tym wypadku telefon wyłączył mi się. Po wyjęciu baterii i jej ponownemu włożeniu chciałem go naładować. Aczkolwiek podczas ładowania przy próbie włączenia go na początku wyskakuję mi że ma 0% a potem zamiast tego pokazuje mi żółty trójkąt w którym jest wykrzyknik a obok temperatura. Co mam zrobić?
    sosarek

Level 43  
    BladeMasterPL wrote:
    wpadł mi do wody

Po tym bateria wyjęta, telefon rozebrany, wysuszony?
    BladeMasterPL
    Level 3  
    Niestety nie do nie było tak niedawno a wtedy nie miałem dostępu do telefonu. Dopiero teraz go otrzymałem a minął rok a wątpię żeby ktoś go wcześniej suszył więc odpada.
    BladeMasterPL
    Level 3  
    To dziwne.Spróbowałem włożyć inną baterie i telefon działa.Tak w ogóle może mieć inną baterię niż ta którą dostaję od samego początku?
    kongomaj
    Level 11  
    W J3 2016 po zalaniu często siadają wyświetlacze, telefon wygląda, jakby umarł: nie reaguje na nową baterię, ani na Home+Vol-+Vol++Power. Po zmianie seta wszystko wraca do normy. Zajdź do jakiegoś serwisu, niech Ci podłączą na krótko i się okaże.
    KRY5PIN
    Level 36  
    kongomaj wrote:
    W J3 2016 po zalaniu często siadają wyświetlacze, telefon wygląda, jakby umarł: nie reaguje na nową baterię, ani na Home+Vol-+Vol++Power. Po zmianie seta wszystko wraca do normy. Zajdź do jakiegoś serwisu, niech Ci podłączą na krótko i się okaże.

Co to ma do rzeczy, skoro lcd mu wyświetla??

Na początek musisz się zastosować do linku który podesłał nutergsm. Co do baterii możesz zastosować inną która pasuje, do J3(16) pasuje bodajże z J5 i GRand prime.
    BladeMasterPL
    Level 3  
    Problem dawno rozwiązany,okazało się że jak go oddałem do serwisu,to płyta główna była zalana,po wymianie wszystko śmiga jak trzeba.