Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CANON MG2550S - Usterka drukarki czy coś z kardridżem? Proszę o diagnoze-foto wy

04 Sie 2019 14:57 150 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Kupiłem taki paść w auchanie za ok 100zł. Wydrukowała z 20 fotek kolor i około 200 czarno białych.
    Czarny tusz skończył się szybko i napełniłem zgodnie z instrukcją strzykawką z zestawu do regeneracji.
    Ładnie drukowała nadal aż po około 50 fotkach zaczęła szwankować. Dolałem tuszu czyściłem płynem udrazniającym i nic.
    To samo. Nie wiem czy kupić kardridż czy całą drukarke. Kupiłem to bo używam raz w tygodniu do 1-3 kartek wydruku.Drukarka była uzywana regularnie co tydzień max 10 dni przerwy.
    Czy taka jest trwałość tego? CANON MG2550S - Usterka drukarki czy coś z kardridżem? Proszę o diagnoze-foto wy

Będe wdzieczny za sugestie.
  • Poziom 29  
    Zaschnięte dysze kardridż do wymiany.
  • Poziom 29  
    Słabej jakości tusz wlałeś albo nie dopasowany do tego modelu kartridża i to przyczyna a nie jakość canona. W tej chwili jak poprzednik napisał wymiana kartridża.
  • Poziom 9  
    Nie da rady go jakoś odmoczyć? Tak mi się przypomina że on takie delikatne krechy to od poczatku robił ale uznałem że to wina słabej jakości drukarki.
    Charakterystyczne jest że on jakby przeskakuje głowicą tam gdzie jest niedodrukowane.
    Jakby dolać do tuszu troche tego płynu udrażniającego, dobry pomysł?
    Albo jakiś inny pomysł kiedy i tak nic do stracenia.
  • Poziom 23  
    Koniec tuszu czarnego, nie nadąża uzupełniać dysz.