Dzień dobry! ( mój pierwszy post-proszę o wyrozumiałość), kupiłem synowi motor ścigacz na akumulator. Synek miał frajdę, ale niestety zabawka szybko się znudziła. Wszystko fajnie działa, ale sprzęt jest za wolny, pojazd porusza się z prędkością 3-4km/h. Co mogę zrobić żeby go przyspieszyć?
Silnik 45W - 6V RPM 16000
Akumulator - 6V - 4,5 AH
Motor na wyposażeniu posiada Jazdę w przód i tył, wejście AUX, jakieś melodie, dźwięki i światła.
Jestem zielony jeżeli chodzi o takie rzeczy, dlatego proszę o używanie prostego języka
Myślałem o wymianie akumulatora i silniczka na 12 V - ale czy nie popali innych funkcji motorka (dźwięk, światła)?,
Lub poszukaniu silniczka 6V o wyższej wartości RPM... ?
Pozdrawiam.
Silnik 45W - 6V RPM 16000
Akumulator - 6V - 4,5 AH
Motor na wyposażeniu posiada Jazdę w przód i tył, wejście AUX, jakieś melodie, dźwięki i światła.
Jestem zielony jeżeli chodzi o takie rzeczy, dlatego proszę o używanie prostego języka
Myślałem o wymianie akumulatora i silniczka na 12 V - ale czy nie popali innych funkcji motorka (dźwięk, światła)?,
Lub poszukaniu silniczka 6V o wyższej wartości RPM... ?
Pozdrawiam.