Witam niedawno kupiłem mały motor dla swojego dziecka o mocy 6V.Chciałbym aby był trochę szybszy i miał więcej siły.pomyślałem żeby dołożyć drugą przekładnie z silniczkiem i drugi akumulator i połączyć szeregowo z drugą przekładnią.Proszę o pomoc i jakieś rady.Pozdrawiam!!!