Witam
Mam uwalonego Siemensika, bylbym bardzo wdzieczny jak ktos poratowalby mnie firmwerem i epromem pod freie soft v10 i wyzsze.
TP byl ciety wiec swup mnie nie poratuje.
Z gory dzieki!
Mam uwalonego Siemensika, bylbym bardzo wdzieczny jak ktos poratowalby mnie firmwerem i epromem pod freie soft v10 i wyzsze.
TP byl ciety wiec swup mnie nie poratuje.
Z gory dzieki!