Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Lenovo ThinkPad 10 nie łączy się z wifi

11 Sie 2019 19:40 225 1
  • Poziom 5  
    Mój Tablet Lenovo ThinkPad 10 po wymianie płyty głównej którą zakupiłem na Allegro i to z problemem .Sprzedający
    zażądał przysłania Tabletu do jego serwisu celem wymiany tej Płyty Głównej na co się nie zgodziłem,przy pomocy Allegro wymusiłem przysłanie zakupionej w\w .Okazało się że po zainstalowaniu Windows 10 1809 mam problem z internetem .Odbiera tylo przez kabel Ethernet z Rołtera.
    Udało mi się uruchomić dżwięk i dotyk.Chciałem by był Bluetooth i Wifii , za żadne skarby nie da się tego uruchomić. Doszedłem że złośliwość sprzedającego sprzedał mi płytę uszkodzoną być może celowo bo nie wysłałem na drugi koniec Polski Tabletu celem wymiany tej płyty.Czy uważa że tylko on ma serwis , a nikt inny tego nie zrobi i nie znajdzie uszkodzenia.Pytanie, jest gniazdo przy tej płycie na podłączenie nie zależnej karty wifii .Tylko gdzie dokupić taką żeby się nadała do ThinkPad 10.Czekam na pomocną radę.Wcięcie z prawej strony płyty to gniazdo do podłączenia karty Wifii. Tak sądzę. Jeżeli o menedżer urządzeń, wszystkie metody były wyprubowane.Ponad wszelką wątpliwość nie działa Bluetooth i Wifi ,Płyta główna ma poważnne uszkodzenia w tym temacie.Zamówiłem następną płytę.Czekam na jej nadejście i zamontowanie,a jaki będzie efekt czy potwierdzi moje poejrzenia to za kilka dni dam znać.Przepraszam za ortografię moje prawie siedemdziesiąt lat daje o sobie znać.Tablet Lenovo ThinkPad 10 nie łączy się z wifi
  • Play InternetPlay Internet